Tereyağı

Tereyağı
Tereyağı
Tereyağı
Tereyağı
Tereyağı
Tereyağının aranan doğal tadı ve eritildiğinde ortaya çıkan o muhteşem kokusu, Nergis ile sizlerle buluşuyor.

Yemekleriniz için tuzlu ve kahvaltılarınız için tuzsuz tereyağı, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeksizin, en doğal kremalardan özenle hazırlanmaktadır. Tereyağınınn kalitesinden hiçbir ödün vermeden üretim gerçekleştirmekteyiz. türk gıda kalitesine uygun olarak, maharetli ustaların eşliğinde, gıda mühendislerinin kontrolünde tereyağı üretiyoruz.  Mutfağın özel lezzetlerinden olan tereyağı, Nergis güvencesiyle ve farkıyla sofralarınızda...

Nergis Kahvaltılık Tereyağı: Üretim tesislerimizde üretimini yapmış olduğumuz Nergis tereyağı çeşitleri tam otomatik tambur makinalarında üretimi yapılmaktadır. Bu ürünlerimiz kahvaltılık, baton ve toprak tereyağı olarak sofranıza lezzet katacak.

Nergis Tuzlu Yemeklik Tereyağı: Üretim tesislerimizde üretimini yapmış olduğumuz Nergis yemeklik tuzlu tereyağı tam otomatik tambur makinalarında üretimi yapılmaktadır. Bu ürünlerimizde tuzdan başka katkı maddesi ve koruyucu madde bulunmamaktadır. Yemeklik tuzlu tereyağımız yemeklerinize eşsiz lezzet katacaktır.

Süt Ürünleri

2014 © Nergis Gıda