Haberler

Nergis Kavurma

Yerelden Evrensele

Esenlik ve Kuzey Irak firması Time Line firması arasında bayilik sözleşmesi imzalandı. 

Epak ve Nergis Ülke Dışına Açılmaya Devam Ediyor

Nergis Lezzeti Yöresel Ürünler Fuarı'nda

Nergis lezzeti Malatya’da açılan 2. İl İl Yöresel Ürünler Fuarı’nda halkımız ile buluştu.

Kesiyoruz, Paketliyoruz, Evinize Teslim Ediyoruz

Esenlik’in Markaları Göz Kamaştırıyor

Her alanda ürettiği ürünler ile sektörde en üst basamağa doğru hızla yükselen Esenlik, gıda alanında Nergis, deterjan alanında Epak, kent mobilyaları alanında Meston markalarını Malatya Tarım Fuarı’nda sergiliyor.  

Bölgede İlk Helal Gıda Sertifikasını Nergis Aldı

Kaliteyi bir tarz ve çizgi olarak benimseyen, kamunun gücünü ve güvenirliliğini özel sektörün gücüyle birleştirerek üretimlerine devam eden Nergis, gıda alanında bölgede Helal Gıda Sertifikası alan ilk kuruluş olarak halkının güvenini kazanmaya ve ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor.  

Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı

17-25 Ekim tarihleri arası Büyükşehir Belediyesi yanında açılan İl İl Yöresel Tatlar Fuarı’nın gözde markası Nergis oldu. Fuar alanını gezen vatandaşlarımız Nergis markasını inceleme ve tatma fırsatı buluyor. 

Tercih Sizden Eve Teslim Bizden

Kurban bayramı için siz sadece kurbanlığınızı seçin yeter. Biz sizin için kesiyoruz, paketliyoruz ve evinize teslim ediyoruz.

Kantinciler Odası Nergis Ürünlerini Tattı

Gıda alanında güvenli lezzeti sofralarda halkına sunan Nergis, bu lezzeti Kantinciler Odası üyeleri ile buluşturdu. Artık bundan sonra okul kantinlerinde çocuklarımız Nergis ürünlerini tüketecek.

 

2014 © Nergis Gıda